melissa

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

"Άγριες μέλισσες και άλλοι επικονιαστές στα λουλούδια του τόπου μου"

Αγαπητοί/ες κύριοι/ες Διευθυντές/τριες, Αγαπητοί /ες εκπαιδευτικοί,

Το Τμήμα Γεωγραφίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου, στο πλαίσιο του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Ζωγραφικής που διοργανώνει με θέμα "Άγριες μέλισσες και άλλοι επικονιαστές στα λουλούδια του τόπου μου",  προγραμματίζει την πραγματοποίηση διαδικτυακής ενημερωτικής συνάντησης με εκπαιδευτικούς ανά την Ελλάδα, προκειμένου να πληροφορήσει σχετικά με το θέμα του διαγωνισμού και να απαντήσει σε απορίες και ερωτήματα των ενδιαφερομένων σχολείων.

Παρακαλούμε θερμά όπως προωθήσετε τη συνημμένη πρόσκληση σε όλα τα δημοτικά, γυμνάσια και λύκεια (γενικά, επαγγελματικά, μουσικά και καλλιτεχνικά) που υπάγονται στη Διεύθυνση σας.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με την κα. Β. Χίου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.,  στο τηλ. 2251036453)

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία σας,

Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής

Βάνα Χίου