ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΕΕΠ

Παρακαλούμε οι δηλώσεις προτίμησης να αποσταλούν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως την Πέμπτη 1-9-2022 και ώρα 14:00 μ.μ.

Δείτε το συνημμένο έγγραφο

Για τη διαδικασία δήλωσης περιοχών προτίμησης ενημερωθείτε από το συνημμένο ΦΕΚ.

Για τις ακριβείς ημερομηνίες των δηλώσεων θα ακολουθήσει νεότερη ανάρτηση.

Download this file (Ρυθμιστική αναπληρωτών .pdf)Ρυθμιστική αναπληρωτών .pdf[ ]142 kB

Στις 18-11-2019 πραγματοποιήθηκε η πρόσληψη 15 εκπαιδευτικών ΠΕ25 στο πρόγραμμα εξειδικευμένης υποστήριξης. Δείτε την απόφαση πρόσληψης στο συνημμένο έγγραφο.

Στα γραφεία της Π.Δ.Ε. Δυτικής Μακεδονίας πραγματοποιήθηκε η πρόσληψη 11 αναπληρωτών  Ε.Ε.Π. και 2 αναπληρωτών Ε.Β.Π. στο πλαίσιο της Πράξης: «Πρόγραμμα μέτρων εξατομικευμένης υποστήριξης μαθητών με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες, σχολικό έτος 2019-2020» καθώς και 2 αναπληρωτών Ε.Β.Π. στο πλαίσιο της Πράξης «ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΩΝ ΔΟΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 2019-2020».

Για τις αποφάσεις πρόσληψης δείτε τα συνημμένα έγγραφα.