EEP-EBP

Το αρχείο με τα στοιχεία των προσληφθέντων όπως ανακοινώθηκαν κατά τη σημερινή ροή προσλήψεων και σας ενημερώνουμε ότι:

1. Στην 3η στήλη του excel αναφέρεται ο τύπος πρόσληψης.

2.Οδηγίες για τους προσληφθέντες έχουν αναρτηθεί στο https://www.minedu.gov.gr/anaplirotes.

3.Οι προσληφθέντες θα αναλάβουν υπηρεσία απευθείας στη σχολική μονάδα/δομή πρόσληψης τη Δευτέρα 6 και την Τρίτη 7/11/2023. (οι προσληφθέντες σε ομάδες σχολείων μπορούν να αναλάβουν είτε σε αυτήν με τις περισσότερες ώρες είτε σε μια εξ αυτών).

4.Οι αποφάσεις πρόσληψης θα πρωτοκολληθούν και θα αναρτηθούν στη Διαύγεια αύριο Παρασκευή 3/11/2023.

Επίσης το αρχείο excel Κάλυψη Κενών με τα κενά που δεν βρέθηκαν υποψήφιοι να προσληφθούν.

Συγκεκριμένα, δεν καλύφθηκαν 114 κενά:

-τα 71 αφορούν σε θέσεις ΠΕ25 (4 σε ΣΜΕΑΕ και 67 στην εξειδικευμένη υποστήριξη) [αυτά τα κενά φαίνονται στο 2ο φύλλο του excel με τους ΠΕ87.02]

-τα 40 σε θέσεις ΠΕ22, ΠΕ28, ΠΕ29 (σε ΣΜΕΑΕ)

-τα 3 σε θέσεις ΠΕ29 (σε ΚΕΔΑΣΥ)