Ανακοινοποίηση στο ορθό ως προς τον Πίνακα 1.

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας αποφασίζει τη λειτουργία των τμημάτων ειδικότητας «Μεταλυκειακού έτους - Τάξης μαθητείας» στα ΕΠΑ.Λ. του Πίνακα 1 της περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας ...

Για λεπτομέρειες δείτε το συνημμένο έγγραφο

Αποκλειστική ημερομηνία υποβολής ενστάσεων είναι η Πέμπτη 11-10-2018.Ειδικά για τα σχολεία της Κοζάνης, τα οποία δε λειτουργούν την Πέμπτη 11-11-2018 λόγω του εορτασμού της απελευθέρωσης της πόλης, οι ενστάσεις μπορούν να υποβληθούν την Παρασκευή 12-10-2018 μέχρι τις 11:00π.μ.

Δείτε τους συνημμένους πίνακες ανά Διεύθυνση:

Δείτε το συνημμένο έγγραφο

Download this file (Δελτίο Τύπου για παράταση αιτήσεων.doc)Δελτίο Τύπου για παράταση αιτήσεων.doc[Δελτίο Τύπου]29 kB

Ο Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.) ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εξετάσεων Πιστοποίησης των αποφοίτων της Τάξης Μαθητείας των ΕΠΑ.Λ. (Θεωρητικού και Πρακτικού Μέρους) όλων των ειδικοτήτων 1ης Περιόδου 2018.

Τα αποτελέσματα μπορείτε να τα βρείτε και στην ιστοσελίδα του Εθνικού Οργανισμού Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού.

Download this file (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ.xls)ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ.xls[ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ]28 kB